Розмір шрифту
Колір сайту
×

Звіт депутата Гусь Ірини

ЗВІТ

 депутата Безлюдівської селищної ради VIII скликання

Гусь Ірини Миколаївни

за 2021 рік

Дата набуття повноважень: 04 грудня 2020 року

Телефон: (068)090-07-25

Email: irina10g@meta.ua

На місцевих виборах у жовтні 2020 року я увійшла до складу Безлюдівської селищної ради VIII скликання від регіональної Харківської обласної організації політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків!».  04 грудня 2020 року була обрана  головою комісії охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури та спорту Безлюдівської селищної ради.

У своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Безлюдівської селищної  ради та іншими нормативно-правовими актами.

Під час виконання депутатських обов’язків, протягом звітного періоду , я брала участь у всіх 15 пленарних засіданнях  ради, на яких було прийнято близько 900 рішень, обговорених на засіданнях постійних комісій, з них 2  особисто ініційованих до сесійних питань.

Мною, як головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, спорту та культури було ініційовано та проведено:

– вивчення стану організації харчування дітей в закладах загальної середньої освіти, розташованих на території Безлюдівської селищної ради;

– передбачення коштів на оснащення матеріально-технічної бази щодо вимог організації навчально- виховного процесу згідно сучасних умов розвитку освіти та подальшої участі КЗ Хорошівський ліцей Безлюдівської селищної ради у Всеукраїнському пілотному проекті «Нова українська школа»;

– зустріч за круглим столом з працівниками відділу культури та спорту, керівниками спортивних секцій, вчителями фізичної культури з метою спільного визначення стратегії розвитку спортивно- масової роботи ;

– повернення пільгового проїзду жителям громади пенсійного віку;

– внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям Безлюдівської селищної ради, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме збільшення розміру допомоги з 5 000 грн. до 10 000 грн.;

– надання пільги по платі за харчування у розмірі 100% батькам дітей ,які є учасниками бойових дій АТО та переселенцям;

– впровадження сучасних освітніх технологій  під час карантинних обмежень  та організацію якісного проведення дистанційного навчання;

– впровадження заходів з безпеки життєдіяльності заходів в закладах загальної освіти Безлюдівської селищної ради, а саме встановлення тривожної та охоронної сигналізації;

– аналіз роботи ДЮСШ Безлюдівської селищної ради;

– виїзне засідання постійної комісії з метою вивчення діяльності КНП Безлюдівської селищної ради «Центр надання первинної медичної допомоги №3 Харківського району» та ознайомились з умовами роботи медичного персоналу, роботою рентгенкабінету, дитячого відділення на момент виконання ремонтних робіт;

– затвердження Положення про Піклувальну раду закладів освіти Безлюдівської селищної ради;

– затвердження Положення про Інклюзивно – ресурсний центр Безлюдівської селищної ради.

– долучена до складу робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Безлюдівської територіальної громади на період до 2027 року.

         Долучена до складу конкурсної комісії з обрання керівників закладів освіти Безлюдівської селищної ради.

   Долучена до складу атестаційної комісії педагогічних працівників Безлюдівської селищної ради.

Я є відкритою з виборцями і вони можуть особисто звертатися з різними проханнями та зверненнями до моєї депутатської приймальні, що працює за адресою: вул. Зміївська, 68, с. Безлюдівка (приміщення зали засідань кожного третього четверга місяця  з 15:00 до 17:00 години).

Проводжу зустрічі з громадянами на постійній основі.

          За звітний період мною прийнято понад 18 громадян та проведено більше 5 зустрічей з мешканцями виборчого округу та мешканцями Безлюдівської селищної ради. Працююю на  виборчому окрузі.

         Під час зустрічей з громадянами ми обговорювали питання благоустріою теріторій,  озеленення,  облаштування освітленням, модернізацію дитячих майданчиків, та інші питання, які впливають на якість життя кожного мешканця громади.

        Протягом звітного періоду я отримала 11 заяв, з них колективних – 1.  Сприяла у наданні матеріальної допомоги 5 заявникам, які звертались до Безлюдівської селищної ради. До Безлюдівської селищної ради направлені звернення, а саме:

       –  вивезення сміття по в’їзду Містобудівників, будинок 5;

       –  вирішення питання бездомних тварин, що мешкають на теріторії в’їзду Містобудівників;

        – встановлення каналізаційних люків по в’їзду Місобудівників;

        – ремонту доріг по в’їзду Містобудівників;

        – допомоги у вирішення питання щодо підключення електричної енергії квартири одинокої, похилого віку жінки;

        – допомоги у вирішенні питання забеспечення житлом мешканця громади який опинився у складних обставинах та не має місця проживання;

         – недопущення підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення

Комунальним підприємством КОТЛЯРІВСЬКЕ;

         – ремонту дороги та пішоходних доріжок по вулиці Удянська Набережна;

         – встановлення сміттєвих баків на остановках УДЯНСЬКА ТА МІСТ;

         – вивезення сміття по вулиці Перемога біля автобусних зупинок КОЛХОЗ та ШКОЛА;

         – ремонту під’їздів будинку №5 по в’їзду Містобудівників;

         – ремонту вуличного освітлення по вулиці Перемога.

        Складено понад 10 актів фактичного проживання (не проживання) особи на території Безлюдівської селищної ради.

        За моєї ініціативи до Програми розвитку житлово- комунального господарства Безлюдівської селищної ради на 2022-2024 роки було внесено наступні заходи:

        – капітальний ремонт дороги та пішоходної доріжки по вулиці Удянська Набережна;

         – капітальний ремонт внутрішньоквартальної дороги від будинку №1до будинку №18 по в’їзду Містобудівників;

        – поточний ремонт дороги по вулиці Романа Левицького;

        – поточний ремонт доріг по вулиці та провулку Полуничний;

        – капітальний ремонт каналізації будинку №2  вэїзду Містобудівників.

   За перший рік своєї діяльності у селищній  раді, у співавторстві з депутатами селищної ради, я працювала над створенням наступних проєктів рішень та програм :

  1. Про затвердження Регламенту Безлюдівської селищної ради VІІІ скликання».
  2. Про затвердження Положення про Постійні комісії Безлюдівської селищної ради VІІІ скликання»
  3. Про затвердження Плану роботи Безлюдівської селищної ради VІІІ  скликання на 2021 рік
  4. Про затвердження Положення про помічника – консультанта  депутата Безлюдівської селищної ради VІІI скликання.     
  5. Про затвердження Комплексної регіональної програми «Правопорядок на 2021-2025 роки»
  6. Про Порядок підготовки проектів рішень в Безлюдівський селищній раді.
  7. Про затвердження Положення про акти обстеження (по факту проживання (не проживання) особи, житлових умов, ведення спільного господарства), що складають депутати, старости і уповноважені особи Безлюдівської селищної ради.

На сесійних засіданнях мною було підтримано питання:

    1. Створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Безлюдівської селищної ради.   

     2. Про розроблення програми соціально-економічного розвитку Безлюдівської селищної ради на 2021-2025 роки.

     3.   Затвердження Програми забезпечення засобами медичного призначення для протиепідемічного захисту населення від коронавірусу  COVID-19 на 2021 рік.

     4. Затвердження програм у сфері медицини на 2021-2023 роки: «Здорова мати – здорова дитина»; імунопрофілактики населення, боротьби із захворюванням на туберкульоз; лікарського забезпечення мешканцям Безлюдівської селищної ради, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання; «Цукровий діабет»; наданню адресної грошової допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Безлюдівської селищної ради та отримують програмний гемодіаліз.

     5.  Про заборону облаштування Хорошівської площі буріння, облаштування та підключення свердловин №1,2,3, буріння 3-х водних свердловин для водозабезпечення процесу буріння вищеперерахованих свердловин, будівництво установки підготовки газу (УПГ), будівництво газопроводувід УПГ до газопроводу передачі товарної продукції на території Харківського району Харківської області, ТОВ «НАФТОГАЗРОЗРОБКА» (код ЄДРПОУ 39598105).

     6. Про передачу прав замовника робіт за проєктом «Реконструкція               Лизогубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з прибудовою спортивної зали, їдальні та навчальних класів за адресою: Харківська обл., Харківський р-н,  с.Лизогубівка, вул.Шкільна, №22. Коригування.

    7.  Про затвердження рішення виконавчого комітету від 09.09.2021 року № 383 «Про  затвердження  кошторисної частини робочого проекту: на «Реконструкцію приміщення Лизогубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з прибудовою спортивної зали, їдальні та навчальних класів за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22. Коригування»..

та інші.

Дякую жителям громади за підтримку!

Дата складання звіту:                                                 28 січня 2022 року

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua