Розмір шрифту
Колір сайту
×

Заступник директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» вчитель історії та правознавства, аспірант ХНПУ імені Г. С. Сковороди Сергієнко Всеволод Сергійович за напрямком 032 «історія та археологія» здобув титул «Молода людина року – 2024»

17 травня 2024 року відбулося нагородження Сергієнка Всеволода Сергійовича, який став лауреатом престижного міського конкурсу «Молода людина року – 2024» у сфері «Діяльність у невиробничій сфері».

Конкурс «Молода людина року» проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, починаючи с 2001 року.  Щороку за рекомендаціями відповідних установ або шляхом самовисування у ньому беруть учать понад 270 конкурсантів віком від 14 до 35 років.

Перемога Всеволода Сергієнка у конкурсі «Молода людина року – 2024» стала не лише його особистим тріумфом, але й підтвердженням того, що в Україні є багато талановитих і амбітних молодих людей, педагогів, які готові творити майбутнє своєї країни.

Щиро вітаємо Сергієнка Всеволода Сергійовича з його черговим вагомим досягненням, бажаємо творчої наснаги та подальших звершень!

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua