Щиро вітаємо Беркар Софію Русланівну, ученицю КЗ «Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради», із здобуттям бронзової нагороди за результатами участі у Національному етапі Олімпіади геніїв України у номінації «Промова».
Софія гідно представляла Харківську область, а захист конкурсної роботи відбувався англійською мовою, що стало яскравим підтвердженням її високого рівня підготовки, наполегливості та таланту.
Окрема подяка науковому керівнику – Бєляєвій Карині Юріївні – за професіоналізм, підтримку та натхнення своїх вихованців до нових звершень.
Пишаємось досягненнями Софії та бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, підкорювати нові вершини й здобувати ще більше перемог!