×

Вітаємо з перемогою на Національному етапі Олімпіади геніїв України!

Щиро вітаємо Беркар Софію Русланівну, ученицю КЗ «Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради», із здобуттям бронзової нагороди за результатами участі у Національному етапі Олімпіади геніїв України у номінації «Промова».

Софія гідно представляла Харківську область, а захист конкурсної роботи відбувався англійською мовою, що стало яскравим підтвердженням її високого рівня підготовки, наполегливості та таланту.

Окрема подяка науковому керівнику – Бєляєвій Карині Юріївні – за професіоналізм, підтримку та натхнення своїх вихованців до нових звершень.

Пишаємось досягненнями Софії та бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, підкорювати нові вершини й здобувати ще більше перемог!

<< >>