Розмір шрифту
Колір сайту
×

Відбулось засідання робочої групи

Стратегія розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи і засоби досягнення цілей.

10 січня відбулось перше засідання учасників робочої групи, а саме посадових осіб селищної ради, старост, громадських діячів, депутатів, керівників підприємств, установ та організацій та ін. за участю доцента кафедри соціальної та гуманітарної політики ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна, експерт з грантрайтингу, стратегічного планування та брендингу Олега КУЛІНІЧА та доцента кафедри управління персоналом та підприємництва ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна, експерт зі стратегічного планування, проєктно-орієнтованого управління та підвищення інвестиційної привабливості громад Юрія ОРЛА з підготовки Стратегії розвитку Безлюдівської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі- Стратегія). 

В ході зустрічі робоча група ознайомилась з методичними рекомендаціями зі стратегічного планування та його етапами. Визначити подальші кроки з підготовки Стратегії так як в подальшому це стане дорожньою картою розвитку громади і допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку. 

Тому, розпочато початкову стадію розробки Стратегії – збір статистичних даних для підготовки соціально-економічного аналізу та проведення анкетування жителів і представників бізнесу, що дозволить зрозуміти проблемні питання, перспективи розвитку громади та визначити очікування.

Якщо ви бажаєте бути в курсі всіх новин щодо процесу розроблення Стратегії нашої громади – долучайтесь до нас у соціальній мережі Facebook, до сторінки  Підготовка Стратегії розвитку Безлюдівської селищної територіальної громади на період до 2027 року та слідкуйте за нашими публікаціями.

Запрошуємо до активної і фахової роботи з розробки стратегічного плану всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Безлюдівської селищної територіальної громади!

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua