Розмір шрифту
Колір сайту
×

Ще занадто небезпечно повертатися на звільнені від окупантів території – Олег Синєгубов

Голова ХОВА повідомив, що минулої доби ворог не завдавав ударів по Харкову, зосередив увагу на позиціях ЗСУ та по громадах області.

Від обстрілів страждають: Чугуїв, Дергачі, Золочів, Лозова та інші.

“Це свідчить про те, що розслаблятися ще зарано. Закликаю усіх адекватно реагувати на сигнали тривоги та не перебувати на вулицях без нагальної потреби”, – сказав Олег Синєгубов.

Також він зауважив, що наші Збройні Сили відтісняють ворога і мешканці починають повертатися до своїх будинків. Однак це ще занадто небезпечно. 

“Відступаючи, ворог замінував абсолютно все – подвір’я, лісосмуги, узбіччя доріг, навіть дитячі ліжка тощо. Зараз триває ретельна робота з розмінування. Прошу до офіційних повідомлень утриматися від повернення”, – підкреслив голова Харківської ОВА.

За його словами, область продовжує працювати над відновленням критичної інфраструктури та доставкою гуманітарної допомоги, особливо для мешканців щойно звільнених населених пунктів.

“Дякую волонтерам і бізнесу, що відновлюють роботу на Харківщині, та тим, хто і не завершував працювати. Кожен на своєму фронті ми робимо усе, щоб наблизити перемогу!” – сказав Олег Синєгубов.

https://kharkivoda.gov.ua/news/115727

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua