Семінар-нарада
18.11.2021 р. начальник відділу культури, туризму та спорту Ольга Левенко прийняла участь у семінарі-нараді щодо формування річного статистичного звіту за формою №2-ФК «Звіт з фізичної культури і спорту» за 2021 рік, що відбулась у конференц-залі Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.За результатами наради були досягнуті домовленості про співпрацю між відділами відповідальними за культуру і спорт у Циркунівській та Липецькій громаді.


