Розмір шрифту
Колір сайту
×

Заступник Безлюдівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Гутовець Алла Олександрівна

Гутовець Алла Олександрівна, народилася 21 липня 1979 року у смт. Великий Бурлук Харківської області.

Освіта вища. Закінчила Харківський аграрний університет ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю (2001 р.) «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджер-економіст, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». 

З червня по серпень 1998 року працювала табельником в ремонтно-будівельному кооперативі «Радуга», з вересня 2001 по березень 2002 року продавцем в ТОВ «Барвінок», з травня по липень 2002 року бухгалтером житлово-господарського відділу ВАТ «Харківський тракторний завод ім. Орджонікідзе», з серпня 2002 по січень 2005 інженером по сировині в ТОВ «Великобурлуцький сироробний завод», з лютого 2005 по березень 2006 року спеціалістом 1 категорії в Управлінні пенсійного фонду України в Великобурлуцькому районі. З березня 2006 року по березень 2011 року працювала в Великобурлуцькому та Харківському контрольно-ревізійних відділах контрольно-ревізійного управління в Харківській області на посадах старшого, провідного та головного контролера-ревізора. 

З березня 2011 по грудень 2020 року працювала в управлінні соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації на різних посадах (заступник начальника управління – головний бухгалтер, заступник начальника управління, перший заступник начальника управління). 

На посаді заступника Безлюдівського селищного голови з питань соціального захисту населення працює з  січня 2021 року.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua