Розмір шрифту
Колір сайту
×

Про відкриття курсів підготовки громадян, які бажають прийняти участь у програмі усиновлення дітей.

Служба у справах дітей Безлюдівської селищної ради оголошує про  відкриття курсів підготовки громадян, які бажають прийняти участь у програмі усиновлення дітей.

Програму спрямовано на отримання її учасниками знань щодо емоційних особливостей та поведінки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; наслідків переживання дитиною травм і втрат; особливостей розвитку дітей, які виховуються в закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та ознак затримки їхнього психічного розвитку; механізму формування прихильності; ефективних методів виховання дітей; системи державної підтримки сімей, які всиновили дитину.

Програмою передбачено формування у її учасників, зокрема, таких навичок: установлення контакту з дитиною-сиротою чи дитиною, позбавленою батьківського піклування, під час знайомства в закладі; надання допомоги дитині, яка переживає втрату чи виявляє ознаки переживання іншої травматичної події; ефективної комунікації з дитиною із затримкою розвитку; застосування різних способів подання інформації дитині про те, що вона усиновлена; співпраці в команді (служба у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заклади дошкільної та середньої загальної освіти тощо).

Набуті при проходженні курсів знання та навички допоможуть потенційним усиновлювачам оцінити свої можливості та остаточно прийняти усвідомлене, виважене рішення щодо готовності виховувати дитину у своїй сім’ї як рідної.

 Початок курсу підготовки 14.12.2021 року о 10.00 годині

Прийом документів проводиться до 8.12.2021 року за адресою: смт.Безлюдівка, вул.Зміївська, 48., каб. № 4 (цокольний поверх), Служба у справах дітей Безлюдівської селищної ради.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua