Розмір шрифту
Колір сайту
×

Понад 40 тонн гуманітарної допомоги передали жителям Харківської області

Чергову партію продуктів відправили з обласного логістичного центру на пункти видачі та до лікарень у Харкові, Близнюках і Чугуєві.

Як повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, 18 травня загалом передали 40,4 тонни гуманітарної допомоги. Продукти отримали Красноградська, Малоданилівська, Пісочинська, Золочівська, Дергачівська, Височанська, Вільхівська, Старовірівська громади. Так, з обласного логістичного центру відправили 22 тонни овочів, 17 тонн цукру, 19 тисяч літрів молока, макарони, печиво, напої. 

Крім того жителям Харківщини передали ще 18 тисяч продуктових наборів. Їх розвезли по центрах видачі “Нової пошти” й “Укрпошти”, лікарнях і поліклініках. 

“Відсьогодні і протягом певного часу ми не видаватимемо продуктові набори за програмою “Пакет кожному громадянину”. Чекаємо, поки до регіону надійде нова партія наборів. Щойно це станеться – відразу відновимо видачу. А поки харків’яни і жителі області можуть отримати допомогу, які ми роздавали до початку президентської програми”. – сказав Олег Синєгубов.

Усі резерви через гуманітарний чат-бот або “гарячу лінію” зберігаються.

https://kharkivoda.gov.ua/news/115793

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua