Розмір шрифту
Колір сайту
×

Пересторог щодо прямого штурму Харкова немає – Олег Синєгубов

Начальник Харківської ОВА повідомив, що ЗСУ тримають позиції на північному та північно-східному напрямках області. Ворог завдає ударів по Харкову з дистанції 40 км.

“Удень російські терористи, інакше їх не назвеш, знову обстріляли Харків. Унаслідок обстрілів госпіталізували 5 осіб. Влучили в одне із підприємств, постраждав житловий будинок, будівлі приватного сектору. 1 госпіталізований цивільний у Циркунах. На жаль, 2 людей загинули”, – розповів Олег Синєгубов.

За його словами, необхідності евакуації людей з Харкова наразі немає. Пересторог щодо прямого штурму міста немає. 

“Наші ЗСУ тримають позиції на північному та північно-східному напрямках. Захисники знаходяться під постійним вогнем, в окупантів були спроби прориву, зокрема на північному напрямку нещодавно така спроба була. Однак ворог успіхів не мав”, – сказав начальник ХОВА.

Він підкреслив, що на вулицях перебувати досі небезпечно. Ворог завдає ударів у тому числі і з РСЗВ з дистанції 40 км, це відстань до кордону. Тому окупанти можуть обстрілювати і з території рф.   

“Наші військові контролюють ситуацію, наземної загрози для Харкова наразі немає. Сил ворога недостатньо для прориву оборони. ЗСУ готові до усіх можливих дій окупантів, тож Харків під надійним захистом”, – підкреслив Олег Синєгубов.

https://kharkivoda.gov.ua/news/116341

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua