Розмір шрифту
Колір сайту
×

ОПЕРАТИВНА НАРАДА З ГОЛОВАМИ МІСЦЕВИХ РАД ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

12 січня 2022 року голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна провів оперативну нараду з головами місцевих рад Харківського району, до якої також долучилися: голова Харківської районної ради Володимир Кацуба, начальник Харківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області Сергій Сіроус та керівники підприємств, які надають послуги з теплопостачання в місцевих радах району.

В ході наради обговорили питання стану вакцинації. Очільник району повідомив, що в рейтингу Харківський район займає на сьогодні 1 місце серед інших районів регіону, оскільки чисельність вакцинованих жителів складає 54% та подякував головам громад за злагоджену співпрацю й наголосив, що слід продовжувати пропагувати вакцинацію серед населення, оскільки безпека та здоров’я жителів району – головні завдання для керівництва.

Також обговорили роботу органів управління та сил цивільного захисту в громадах. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Усов (начальник штабу) ознайомив голів громад із визначеними завданнями стосовно запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими несприятливими умовами.

Під час зборів Юрій Іванович представив призначеного командира військової частини А7286 120-го батальйону територіальної оборони Харківського району Максима Леня, який проінформував присутнім про особливості системи територіальної оборони на базі райдержадміністрацій з 01.01.2022 року (на підставі Закону України “Про основи національного спротиву”) та вказав на існуючі сьогодні проблеми стосовно підготовки та здійснення спеціальних завдань ТрО.

Останнім питанням порядку денного обговорено здійснення розрахунків підприємств теплопостачання за спожитий природний газ, яке ініціювали розглянути (через платформу ZOOM) фахівці Міністерства розвитку громад на території України, щоб надати роз’яснення.

За результатами наради, Юрієм Івановичем надані відповідні доручення головам місцевих рад Харківського району та встановлено певні строки виконання.

http://khrda.gov.ua/13012022-%20narada

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua