Нарада щодо підготовки до культурно-мистецьких заходів на території громади
14.02.2022 р. начальником відділу культури, туризму та спорту Ольгою ЛЕВЕНКО проведена чергова нарада, під час якої розглядались нагальні питання, одним з яких було підготовка до культурно-мистецьких заходів на території громади, а саме благоустрій території під час проведення заходів, проведення майстер-класів, створення нових хореографічних та вокальних номерів, участь танцювальних колективів.




