Розмір шрифту
Колір сайту
×

«Газмережі» рекомендують перевіряти реквізити при здійсненні оплат

Протягом І кварталу 2024 року Харківська філія «Газмережі» отримала близько тисячі запитів від споживачів щодо відсутності оплачених коштів на їх особовому рахунку. Проведений аналіз виявив помилки у вказаних реквізитах отримувача платежу, тобто кошти за розподіл газу були перераховані клієнтами на рахунки інших організацій. Переважна більшість помилок була здійснена при самостійному оформлені споживачами шаблону платежу у застосунках банків та не проведення перевірки реквізитів отримувача в квитанціях при оплаті в касі.

Актуальні дані Харківської філії «Газмережі», яка надає послуги з розподілу газу на території Харківської області (крім міста Харків) зазначаються у друкованих та онлайн-рахунках за розподіл газу на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login і не змінювались з 01.07.2023.

Це реквізити:

Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код ЄДРПОУ 45051254

IBAN UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

Просимо наших клієнтів уважно перевірити реквізити у самостійно-створених шаблонах платежів та, за необхідності, переоформити шаблони, перевіряти призначення платежу при сплаті у касі.

У разі здійснення помилкових оплат, рекомендуємо звернутись до отримувача сплачених коштів із наступними документами: заявою на повернення коштів, паспортом, ІПН, квитанцією про оплату.

Facebook

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua