Розмір шрифту
Колір сайту
×

Доступ до публічної інформації

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Метою Закону України «Про доступ до публічної інформації» є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Цей Закон не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб’єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЇ

Надання публічної інформації Безлюдівської селищної ради здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для подання запиту на отримання публічної інформації:

  • письмово: Безлюдівська селищна рада, вул. Зміївська, 48, сел. Безлюдівка, Харківський район, Харківська обл., 62489 (на конверті вказувати «Публічна інформація»);
  • по телефону (057)749-67-07;
  • на електрону пошту bezludivka@khbsr.gov.ua

Запит на інформацію може бути подано особисто до Загального відділу Безлюдівської селищної ради, вул. Зміївська, 48, сел. Безлюдівка, (каб. 30, ІІ поверх) з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45 (перерва з 12.00 до 12.45).

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua