Розмір шрифту
Колір сайту
×

ЧЕЛЕНДЖ «ЗЕЛЕНА КРАЇНА» ДЛЯ ГРОМАД ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Відсьогодні  (12.10.2021 року) голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна стартував акцію «Створюємо ліси разом» Програми Президента України Володимира Зеленського в Харківському районі.

За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це головна мета програми Президента України «Зелена країна» і вектор роботи лісової галузі на найближчий час.

Першими, хто взяв участь в акції стали працівники Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради.
Державні службовці та представники органів місцевого самоврядування, співпрацюючи з фахівцями ДП «Жовтневе лісове господарство», передали щасливу безрукавку «Зелена країна» Мереф’янській громаді, які першими з громад Харківського району долучилися до висадки лісових насаджень.

Шановні громади Харківського району, усі ті, хто готовий не словом, а ділом вирішувати проблему екології та відновлювати екосистему країни, формувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців, щаслива безрукавка «Зелена країна» чекає на вас!

Для цього Вам потрібно:
–    звернутися до фахівців Державних підприємств «Жовтневе лісове господарство» (вул. Сіриківська, буд. 36, м. Харків, тел.: +38(057)717-22-33, +38(057)752-33-97) та «Харківська лісова науково-дослідна станція» (Харківська область, Дергачівський район, с. Черкаська Лозова , тел: 335-37-57,  335-34-90) і запропонувати свою допомогу у висадці лісових насаджень;
–    кожен має висадити не менше 10 одиниць;
–    сфотографуватися у безрукавці «Зелена країна» біля висаджених лісових матеріалів і викласти в соціальних мережах з #Програма Президента України «Зелена Країна».

       Чекаємо сміливих та небайдужих українців!       

 http://khrda.gov.ua/12102021-akciya

<< Попередня новина Наступна новина >>

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Безлюдівському селищному голові
62489, смт. Безлюдіка, вул.Зміївська, 48
Тел. 749-67-07
Е-mail: bezludivka@khbsr.gov.ua